Ligobet Yatırım Yöntemleri

Ligobet yatırım yöntemleri son derece çok olması ile dikkat çekerken sunulmuş olan sistemlerin tümü güvenilirdir. Özellikle sorunsuz bir biçimde paranın yatırılabilmesi adına bunların arasından seçim yaparak devam etmek şarttır.

Ligobette yatırıma yöntemleri üzerinden aktarım her daim kolaylıkla yapılır. Bunun için TL cinsinden miktarları bilmek ve buna göre talimatı vermek kesinlikle mühimdir. Aynı zamanda sistemlerin nasıl kullanıldığını öğrenmek de gerekiyor. Yanıtların tümü özel şekilde hazırladığımız makalemiz içinde sizleri bekliyor.

Ligobet Sitesine Banka Havalesi ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Aktarım her zaman oyun katılımının yapılabilmesi için kesinlikle önemlidir. Bunun için kullanılabilecek olan yöntemlerin arasında banka havalesi yer alır. Hemen canlı yardım alanına tıklanmalıdır. Daha sonra ise ilgili yerden işletmenin hesap numarası edinilir. Hem bankaya giderek hem de online sistemler üzerinden aktarım mümkündür. Minimum yatırım miktarının sadece 100 TL olduğunun altını çizelim. Hesap no ve kimlik bilgilerinin yazılmasıyla onaylanması yeterlidir.

Ligobet Sitesine Kredi Kartı ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Ligobette yatırım yapma yöntemleri arasında yer alan kredi kartı avantaj sağlar. İsminize kayıtlı olması esastır. Bunun yanı sıra hem Visa hem de Master ile bunun haricinde kalmış olan seçenekler tercih edilir. Tüm yatırım sürecine dair detaylar ise şöyledir;

  • 100 TL minimum yatırım miktarı burada da geçerlidir.
  • Adınıza kayıtlı olan kartın tüm bilgilerini girmeniz gerekiyor.
  • Bunun için Ligobet sitesinde online olunmasının ardından kart numarasını yazmanız lazım. Bu da 16 hanelidir.
  • Aynı zamanda hem CVV kodu olan 3 haneli rakam hem de son kullanma tarihi ifade edilir. Ay ve yıl talep edilir.
  • Kimlik bilgilerinin de girilmesi mühim bir detaydır. Buna göre TC numarası, isim ve soyadının yazılması lazım.
  • Bunların tamamlanmasının ardından basılacak gönder butonu sonrasında size bir kod yollanır. Buna 3d secure kodu adı verilir. Bunu da yazarak işlemleri tamamlamış olursunuz.

Ligobet Sitesine Cepbank ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Ligobet Mobil yöntemlerin arasında öne çıkan cepbank da kullanılabilir. Tabi ki bunun için ilk olarak mobil APK indirilmelidir. Her bankanın IOS ve Android uyumlu olmak üzere iki değişik yazılımı mevcuttur. Ardından kuruluma geçilir. Resmi siteye bu sistem üzerinden minimum 50 TL yollanması mümkündür.

Program içinde online olunmasının ardından kimlik bilgileri girilir. TC kimlik numarası da eklenmelidir. Daha sonraki işlem ise telefon numarasının yazılmasıdır. Miktarın yazılması ve onaylanmasından sonra banka size bir kod yollar. Sitesinde bulunan özel bölüm içine bunun girilmesi yeterlidir.

Ligobet Bahis Sitesine Papara ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Ligobet yatırım yapma yöntemleri arasında Papara da bulunur. 20 TL alt limit hemen öne çıkar. Canlı destek kısmına tıklanmasının ardından Ligobet firmasının Papara numarası edinilmelidir. Bu yöntemin resmi sitesinden hemen yapılacak olan işlem ilgili no’nun yazılmasıdır. Tabi ki minimum aktarım miktarına göre meblağın belirlenmesi de önem arz eder. Onay sonrasında para hesaba yatmış olur.

Ligobet Sitesine QR Kod ile Nasıl Yatırım Yapılır?

QR kod da Ligobet yatırım yöntemleri denildiği zaman akla gelir. Mobil olmasının yanı sıra kare kodu okutulması gibi bir sistem söz konusudur. Buna göre özellikle unutulmaması gereken nokta APK yazılımının hemen indirilmesidir. Miktar minimum 50 TL olarak dikkat çeker.

Bilgilerin yazılmasından sonra Ligobet canlı yardım alanından kare kodu talep edilir. Ekranda saniyeler içinde görüntülenir. Bunun telefonun kamerasından okutulması yatırım için yeterli bir hamledir. QR kod hem Android hem de IOS olarak bilinen cihazlarda kolaylıkla kullanılabilir.

Ligobet Sitesine CMT ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Aynı zamanda Ligobet yatırım yöntemleri çerçevesinde CMT kullanımı mümkündür. Bu bir cüzdan servisidir. Aynı zamanda yerli olması ile dikkat çeker. 50 TL üzerinden aktarımın sağlanması mümkündür. Resmi site erişimi sonrasında hangi bilgilerin istendiği karşınıza çıkar. Bunların yazılması ve onaylanması yeterlidir. Yine saniyeler içinde yatırım tamamlanmış olacaktır.

Ligobet Sitesine Bitcoin ile Nasıl Yatırım Yapılır?

Ligobet yatırım için Bitcoin üzerinden kolaylıkla talimatı verebilirsiniz. Site bu işlem sırasında kullanılmak zorundadır. Girişin ardından hemen talebin oluşturulması lazım. Bunun sonrasında ise yapılacak olan şey ofisin verdiği cüzdan kodunun kopyalanmasıdır. Bitcoin paranızın yer aldığı siteden hemen yazılı şekilde ifade edilmesi gerekiyor. Tabi ki minimum yatırım miktarını da unutmamak lazım. İşte bu sayede aktarım tamamlanır. TL kabul edilir ve BTC olarak bilinen para birimine gerek yoktur.

Sıkca Sorulan Sorular

Ligobette yatırım işlemleri sırasında belge verilir mi?

Ligobetin yatırım yöntemleri her zaman hızlı ve kolay olması ile dikkat çeker. Normal şartlarda evrak yollanmasına gerek yoktur. Ancak söz konusu kredi kartı olduğunda sizden resmi bir belge istenir. Buna göre özellikle temel amacın kimlik bilgilerinin teyit edilmesi olduğunu eklemek lazım. Bunlara tam uyum sağlanmasının ardından süreç en kısa süre içinde tamamlanmış olacaktır.

Ligobet yatırım işlemleri ne kadar sürer?

Ligobetin yatırım konusunda piyasanın her daim en iyi isimlerinden birisi olarak dikkat çeker. Bu durum aktarım işlemlerinin sorunsuz bir biçimde yapılması demektir. İstenen her bilginin yazılması esastır. Minimum yatırım miktarını da göz önünde bulundurmak lazım. Bunun sonrasında onay butonuna basılmasından hemen sonra süreç sona erer. Saniyeler içinde aktarım tamamlanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*